Avaleht
Uudised
Tutvustus
Liikmed
TULE LIIKMEKS! 
Sotsiaalsuhted
Seadusandlus
Kontakt
Koostööpartnerid
Autojuhi ametikoolitus

 

Akadeemia tee 20
12611 Tallinn

Telefon: 641 2511
Faks: 641 2523
al@autoettevoteteliit.ee

 

TULE LIIKMEKS!

Autoettevõtete Liidu liikmeks saamine on lihtne!

Esita meile avaldus, mille vormi leiad siit. Prindi avalduse vorm välja, täida ära ja too ise või saada posti teel  aadressil Akadeemia tee 20, Tallinn 12611.

Liikmemaks on meil taskukohane:
Kui Sinu ettevõttel on näiteks 4 sõidukikaarti, arvutatakse liikmemaks nii: 350 EUR baasmaks + 20 EUR iga sõidukikaardiga sõiduki kohta = 430 EUR aastas ehk 35.80 EUR kuus.

Kui Sinu ettevõttel on aga näiteks 3 sõidukikaarti, arvestatakse liikmemaksuks baasmaks 350 EUR aastas ehk 29.16 EUR kuus.

Miks kuuluda Autoettevõtete Liitu?   

Oleme tähtis infoallikas
Liidu liikmeks olemine pakub ettevõttele ainulaadse võimaluse saada operatiivset teavet transpordisektoris toimuva kohta.
Personaalne nõustamine
Väärtustame iga oma liiget ja läheneme kõigile küsimustele personaalselt. Alati on võimalik pöörduda nõu küsimiseks oma ettevõttele tähtsas küsimuses.
Koolitused
Regulaarselt toimuvad koolitused ja teabepäevad käsitlevad erinevaid aktuaalseid küsimusi.  Igal liikmel on võimalus koolituseks välja pakkuda talle vajalik teema.
Üheskoos on kergem oma seisukohti kuuldavaks teha
Mida suurem on liikmete esindatus, seda suurema kõlapinna loome sõlmküsimuste lahendamiseks ja seda arvestatavam oleme suhtluses avaliku sektoriga.